Urząd Miejski w Namysłowie

Biuletyn Informacji Publicznej

NAMYSŁOWSKI OŚRODEK KULTURY

INFORMACJE PODSTAWOWE

  1. Pełna nazwa: Namysłowski Ośrodek Kultury
  2. Adres: Plac Powstańców Śląskich 2 46 -100 Namysłów
  3. Telefon/fax: 77 4100 566
  4. e-mail/www: , www.nasznok.pl
  5. Stan prawny: Gminna Samorządowa Jednostka Organizacyjna - Instytucja Kultury
  6. Dyrektor: Mariusz Jabłoński

Struktura jednostki obejmuje: Dział Kultury, Sekcję Księgowości, Bibliotekę Publiczną i Sekcję Świetlice Wiejskie.

POCZTA ELEKTRONICZNA PRACOWNIKÓW NOK

 

L.p.

Imię i nazwisko

Stanowisko

adres email

DZIAŁ KULTURY

1

Jacek Korzeń

Główny instruktor

glowny.instuktor@nok-namyslow.pl

2

Jadwiga Kawecka

Starszy Instruktor

J.Kawecka@nok-namyslow.pl

3

Krzysztof Kazimierczak

Instruktor

K.Kazimierczak@nok-namyslow.pl

4

Ewa Kazimierczak

Instruktor

E.Kazimierczak@nok-namyslow.pl

5

Joanna Farion-Justyńska

Instruktor

J.Farion@nok-namyslow.pl

6

Ryszard Radomiński

Instruktor

instruktormuzyczny@nok-namyslow.pl

7

Mateusz Kania

Instruktor

Mati@nok-namyslow.pl

8

Teresa Wołoszczuk

Instruktor

T.Woloszczuk@nok-namyslow.pl

9

Klaudia Kraśnicka

Instruktor

K.Krasnicka@nok-namyslow.pl

10

Tadeusz Wincewicz

Instruktor

Izba.regionalna@nok-namyslow.pl

11

Patryk Dybka

Instruktor

Informatyk@nok-namyslow.pl

DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI

12

Agnieszka Kwietniewska

Główna Księgowa

glowna.ksiegowa@nok-namyslow.pl

13

Edyta Kalinowska

Spec. ds. kadr i płac

ksiegowosc@nok-namyslow.pl

14

Marta Litwin

Księgowa

ksiegowa@nok-namyslow.pl

15

Andrzej Dobroć

Spec. ds. remont. Zaopatrz. i transp.

-

SEKCJA ŚWIETLIC WIEJSKICH

16

Patrycja Moczkowska

Kierownik Sekcji świetlice

Patrycjamoczkowska@wp.pl

BIBLIOTEKA PUBLICZNA

17.

Teresa Hruby

Kierownik Biblioteki Publ.

biblioteka@nok-namyslow.pl

18.

Agnieszka Klimas

Kustosz

 

19.

Anna Tuła

Kustosz

 

20.

Barbara Gruca

Starszy bibliotekarz

 

21.

Maria Tomasik

Kustosz

 

22.

Violetta Rychlik

Młodszy bibliotekarz

 

23.

Jolanta Myga

Młodszy bibliotekarz

 

24.

Urszula Pacyna

Starszy bibliotekarz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZAŁĄCZONE DOKUMENTY PODSTAWOWE

  1. Statut NOK
  2. Statut NOK - uchwała Rady Miejskiej
  3. Statut NOK - uchwała Rady Miejskiej w spr. zmian
  4. Regulamin organizacji wewnętrznej NOK
  5. Struktura organizacyjna NOK
  6. Regulamin pracy NOK - część 1, część 2
  7. Regulamin pracy NOK - zmiany
  8. Klauzula informacyjna
Metryczka
  • wytworzono:
    07-08-2008
    przez: Sebastian Jędras
  • opublikowano:
    07-08-2008 09:36
    przez: Kazimierz Jakubowski
  • zmodyfikowano:
    19-03-2019 10:02
    przez: Patryk Dybka
  • podmiot udostępniający:
    Urząd Miejski w Namysłowie
    odwiedzin: 16711
Dane jednostki:

Urząd Miejski w Namysłowie
46-100 Namysłów
ul. Stanisława Dubois 3
NIP: 752-000-36-81 REGON: 000524513

Dane kontaktowe:

tel.: 77 419-03-00
fax: 77 410-03-34
e-mail: urzad.miejski@namyslow.eu
strona www: namyslow.eu

Nasza strona używa plików cookies. Przeczytaj politykę prywatności
×