Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu WCAG
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Uchwała Nr 9 Miejskiej Komisji Wyborczej z dnia 20 października 2006 r. w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych

Uchwała nr 9
Miejskiej Komisji Wyborczej w Namysłowie
z dnia 20 października 2006 r.

w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych w wyborach samorządowych zarządzonych na dzień 12 listopada 2006 r.

Na podstawie art. 18 ust. 1  ustawy z dnia 16 lipca 1998 r. Ordynacja Wyborcza do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw (tj. Dz.U. z 2003r.  Nr 159, poz. 1547 z późn. zm.) Miejska Komisja Wyborcza w Namysłowie uchwala, co następuje:

§ 1

Powołuje się:

  1. Obwodową Komisję Wyborczą Nr 1, z siedzibą w Bibliotece Publicznej w Namysłowie, ul. Bohaterów Warszawy 5, w składzie :
    1. Łukasiewicz Romana
    2. Sałandyk Anna
    3. Borgul Marcin
    4. Bugajska Elżbieta
    5. Żurkiewicz Anna
    6. Anuszkiewicz Anita
    7. Domaracki Mieczysław
    8. Hruby Teresa
    9. Hendżak Zbigniew
  2. Obwodową Komisję Wyborczą Nr 2,  z siedzibą w Szkole Podstawowej Nr 3 w Namysłowie, ul. Łączańska 1, w składzie:
    1. Pękał Łukasz
    2. Brycka Monika
    3. Gnyp Czesława
    4. Jakubowska Zofia
    5. Adamczyk Michalina
    6. Klucowicz Andrzej
    7. Kusiak Wojciech
    8. Wachnik Anna
    9. Kania Roman
  3. Obwodową Komisję Wyborczą Nr 3, z siedzibą w  Liceum Ogólnokształcącym w Namysłowie, ul. Mickiewicza 12, w składzie:
    1. Witkowska Jagoda
    2. Surma Izabela
    3. Wilk Irena
    4. Langer Leszek
    5. Gońda - Wojtowicz Elżbieta
    6. Gacek Antoni
    7. Czuczwara Daniel
    8. Henel Halina
    9. Wilczyńska Iwona
  4. Obwodową Komisję Wyborczą Nr 4, z siedzibą w Przedszkolu Nr 5 w Namysłowie, ul. Słoneczna 1, w składzie:
    1. Różniecka Justyna
    2. Bednarz Tadeusz
    3. Wilczyńska Joanna
    4. Lisowska Irena
    5. Falkowska Aleksa
    6. Marko Józef
    7. Żółtaszek Karolina
    8. Nowacka Jadwiga
    9. Malinowska Barbara
  5. Obwodową Komisję Wyborczą Nr 5, z siedzibą w Szkole Podstawowej Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Namysłowie, ul. Reymonta 56, w składzie:
    1. Kowalski Bogdan
    2. Bednarz Leszek
    3. Misiak Małgorzata
    4. Porada-Jańska Marzena
    5. Skoczylas Tomasz
    6. Ciupa Robert
    7. Dempniak Joanna
    8. Pawlak Grażyna
    9. Ciupa Bogusława
  6. Obwodową Komisję Wyborczą Nr 6,  z siedzibą w Przedszkolu  Nr 4 w Namysłowie, ul. Reymonta 5b, w składzie: 
    1. Bebel Bogusław
    2. Idzi Ewa
    3. Misiak Magdalena
    4. Baran Bożena
    5. Sulińska Stanisława
    6. Zubek Piotr
    7. Janeczek Anna
    8. Feduch Ludwika
    9. Król Renata
  7. Obwodową Komisję Wyborczą Nr 7, z siedzibą  w Gimnazjum Nr 2 w Namysłowie ul. Reymonta 5, w składzie:
    1. Bebel Aldona
    2. Pastucha Arkadiusz
    3. Misiak Alfred
    4. Boczarska Irena
    5. Komarnicka Marta
    6. Łoza Stanisław
    7. Pempkowski Przemysław
    8. Fik Diana
    9. Zabielny Sylwester
  8. Obwodową Komisję Wyborczą Nr 8, z siedzibą w Gimnazjum Nr 1 w Namysłowie, ul. 3 Maja 21, w składzie :
    1. Chariza Ewa
    2. Adamczyk Lucyna
    3. Łukasiewicz  Renata
    4. Gomółka Sylwester
    5. Pankowska Edyta
    6. Witek Ireneusz
    7. Szyndlarewicz Paweł
    8. Kuleczka Monika
    9. Stec-Kołotyło Anna
  9. Obwodową Komisję Wyborczą Nr 9, z siedzibą w Przedszkolu Integracyjnym w Namysłowie, ul. Parkowa 3,  w składzie:
    1. Bednarski Marek
    2. Kos Małgorzata
    3. Bagińska Zofia
    4. Gajdemska Kamila
    5. Kołotyło Tomasz
    6. Jankowiak Anna
    7. Markowiak Bartosz
    8. Wagner Bożena
    9. Witkowska Ewa
  10. Obwodową Komisję Wyborczą Nr 10, z siedzibą w Zespole Szkół – Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Namysłowie ul. Pułaskiego 3, w składzie:
    1. Stopa Ewelina
    2. Zubrzycka Anna
    3. Bagińska Iwona
    4. Gala Kamila
    5. Piasny Stanisław
    6. Podgórska Stanisława
    7. Medyk Lucyna
    8. Piłyp Marcin
    9. Wojtowicz Adam
  11. Obwodową Komisję Wyborczą Nr 11,  z siedzibą w Hali Sportowej w Namysłowie, ul. Kościelna, w składzie:
    1. Słowik Zofia
    2. Odoj Danuta
    3. Grzelińska Stanisława
    4. Leszczyńska Ewa
    5. Pankowska Teresa
    6. Dzidowski Piotr
    7. Kaszyńska Lidia
    8. Kuleczka Roman
    9. Psyk Grażyna
  12. Obwodową Komisję Wyborczą Nr 12, z siedzibą w Świetlicy Wiejskiej w Smarchowicach Małych 15b, w składzie:
    1. Drab Agnieszka
    2. Kilan Andrzej
    3. Szymański Paweł
    4. Franków Fabiana
    5. Kubat Izabela
    6. Stolarz Joanna
    7. Witek Bożena
    8. Wagner Maciej
    9. Danilewicz Maria
  13. Obwodową Komisję Wyborczą Nr 13,  z siedzibą w Świetlicy Wiejskiej w Kowalowicach, ul. Szkolna 3, w składzie:
    1. Wojczyszyn Katarzyna
    2. Bochenek Jolanta
    3. Mikołajczyk Aldona
    4. Simińska Anna
    5. Kubat Mariusz
    6. Mazurek Andrzej
    7. Krzysztof Jolanta
    8. Pawlak Marek
    9. Horwat Marcjanna
  14. Obwodową Komisję Wyborczą Nr 14, z siedzibą w Przedszkolu w Bukowie Śląskiej 7b, w składzie:
    1. Simińska Krystyna
    2. Pietrzyk Zofia
    3. Nowak Wiesława
    4. Boczarski Adam
    5. Stec Sylwia
    6. Lenartowicz Teresa
    7. Wiercińska Ewa
    8. Wołoszczuk Teresa
    9. Grzechnik Krzysztof
  15. Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 15, z siedzibą w Szkole Podstawowej  w Kamiennej 26, w składzie:
    1. Rudnicka Maria
    2. Rudnicka Ewa
    3. Brząkała Aleksandra
    4. Krupnik Natasza
    5. Kaczmarek Joanna
    6. Grudzińska Ala
    7. Żak Barbara
    8. Wołoszczuk Marta
    9. Burkiewicz Grażyna
  16. Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 16, z siedzibą w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Głuszynie, w składzie:
    1. Wędzonka Dorota
    2. Łuszczyńska Aneta
    3. Andrzejczyk Wiesław
    4. Fedunik Kazimierz
    5. Standzon Józef
    6. Czuczwara Beniamin
    7. Szymańska Krystyna
    8. Sobotta-Kędzior Dorota
  17. Obwodową Komisję Wyborczą Nr 17, z siedzibą w Gimnazjum w Smogorzowie, w składzie:
    1. Drozd Iwona
    2. Łupiński Mariusz
    3. Suchecka Dorota
    4. Kuczma Ewelina
    5. Migdał Lidia
    6. Mormul Mariola
    7. Rembowska Lidia
    8. Gruca Barbara
    9. Zubrzycki Witold
  18. Obwodową Komisję Wyborczą Nr 18, z siedzibą w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jastrzębiu, w składzie:
    1. Grabala Marzena
    2. Rubik Dorota
    3. Dyczko Daniel
    4. Masztalerz Agnieszka
    5. Czapliński Zdzisław
    6. Staruszkiewicz  Joanna
    7. Figas Joanna
    8. Stopyra Justyna
    9. Moniuszko – Czuczwara Ewelina
  19. Obwodową Komisję Wyborczą Nr 19, z siedzibą w Szkole Podstawowej  w Smarchowicach Wielkich, w składzie:
    1. Mazur Agnieszka
    2. Czuczwara Tomasz
    3. Janczyn Anita
    4. Lisowska – Gradzik Edyta
    5. Rysa Zbigniew
    6. Stefan Alicja
    7. Tronina Krystyna
    8. Rembowska Justyna
    9. Krawiecka Beata
  20. Obwodową Komisję Wyborczą Nr 20, z siedzibą w Przedszkolu w Smarchowicach Śląskich ul. Żymierskiego 10, w składzie:
    1. Mazur Anna
    2. Jabłońska Malwina
    3. Grosz Małgorzata
    4. Wajs Agata
    5. Janik Piotr
    6. Kuriata Regina
    7. Karsznia  Agnieszka
    8. Bajgier Szymon
    9. Kurowska Zofia
  21. Obwodową Komisję Wyborczą  Nr 21, z siedzibą w Szkole Podstawowej w Ligocie Książęcej 87a, w składzie:
    1. Czernecki Stanisław
    2. Kacyniak Marzena
    3. Dumańska Marta
    4. Lasoń Małgorzata
    5. Indzińska Dorota
    6. Pasztetnik Katarzyna
    7. Golik Katarzyna
    8. Borejko Marek
    9. Rubik – Brycka Anna
  22. Obwodową Komisję Wyborczą Nr 22, z siedzibą w Świetlicy Wiejskiej w Minkowskiem 60b, w składzie:
    1. Błaszczyk Ewa
    2. Sokołowski Władysław
    3. Gala Anna
    4. Dymek Paweł
    5. Zdyb Barbara
    6. Pasztetnik Maria
    7. Piekarek  Marcin
    8. Kowal Agnieszka
    9. Horodecki Roman
  23. Obwodową Komisję Wyborczą Nr 23, z siedzibą w SP Zakład Opieki Zdrowotnej w Namysłowie, ul. Oleśnicka 10, w składzie:
    1. Bilska Genowefa
    2. Błaszkiewicz Jacek
    3. Trusiewicz Anna
    4. Polesiak Irena
    5. Tomaszczyk Monika
    6. Podeszwa Patrycja
    7. Czernecka Elżbieta
  24. Obwodową Komisję Wyborczą Nr 24, z siedzibą w Ośrodku Leczenia Odwykowego w Woskowicach Małych 15, w składzie:
    1. Firszt Kamil
    2. Kilan Jolanta
    3. Janusz Barbara
    4. Rzeczkowska Barbara
    5. Marszałek Ewa
    6. Bochenek Daniela
    7. Anuszkiewicz Teresa
  25. Obwodową Komisję Wyborczą Nr 25, z siedzibą w Domu Pomocy Społecznej w Namysłowie, ul. Boh. Warszawy 21, w składzie:
    1. Moniuszko Maria
    2. Szubert Alicja
    3. Boszkiewicz Elżbieta
    4. Idziak Halina
    5. Płuska Janusz
    6. Wróbel Edyta
    7. Łupińska Grażyna

§ 2

Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia.

Przewodnicząca Komisji
Elżbieta Kowalska