Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Ogłoszenie Burmistrza Namysłowa o wywieszeniu na tablicy ogłoszeń wykazu nieruchomości przeznaczonych do zbycia (działka nr 261/6)

Burmistrz Namysłowa podaje do publicznej wiadomości, że na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Miejskim w Namysłowie przy ul. Dubois nr 3 (budynek A, I piętro, obok pokoju nr 22) wywieszony został wykaz nieruchomości przeznaczonej do zbycia:

  1. działka nr 261/6 k. m. 2 obszaru 0,2458 ha, niezabudowana, położona przy głównej trasie przelotowej miasta, w otoczeniu terenów zabudowanych o przewadze funkcji produkcyjnej i usługowej w sąsiedztwie szpitala.

Według aktualnie obowiązującego planu zagospodarowania przestrzennego jest to teren przeznaczony pod obsługę komunikacji samochodowej, według zgłoszonego wniosku o zmianę planu (plan w końcowym stadium opracowania) - teren przeznaczony ma być pod drogę dojazdową. 

Pierwszeństwo w nabyciu nieruchomości przysługuje osobom wymienionym w art. 34 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz. U. nr 261 z 2004 r., poz. 2603 z późn. zm.), jeżeli  złożą  wnioski o nabycie w  terminie określonym w ustawie, tj. do dnia 31 grudnia 2009 r.

Burmistrz
Krzysztof Kuchczyński

Podmiot udostępniający: Urząd Miejski w Namysłowie
Informację wytworzył(a) lub za treść odpowiada: Monika Paszkowska
Data wytworzenia: 2009-11-19