Uchwała Nr IV/32/11 z dnia 1 lutego 2011 roku w sprawie skargi na pracowników Ośrodka Pomocy Społecznej w Namysłowie
UCHWAŁA NR IV/32/11
RADY MIEJSKIEJ W NAMYSŁOWIE
z dnia 1 lutego 2011 r.
w sprawie skargi na pracowników Ośrodka Pomocy Społecznej w Namysłowie
Na podstawie art. 18 ust. 2 pkt 15 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2001 r. Nr 142, poz. 1591, z późn. zm.) w związku z art. 229 pkt 3 Kodeksu postępowania administracyjnego (Dz. U. z 2000 r. Nr 98, poz. 1071, z późn. zm.) Rada Miejska uchwala, co następuje:
§ 1. Skarga na działalność pracowników Ośrodka Pomocy Społecznej w Namysłowie została rozpatrzona przez Radę Miejską i uznana za nieuzasadnioną.
§ 2. Stanowisko Rady Miejskiej w Namysłowie stanowi załącznik do niniejszej uchwały.
§ 3. Wykonanie uchwały powierza się Przewodniczącemu Rady Miejskiej, który jest zobowiązany do przesłania skarżącej odpowiedzi na skargę wraz z odpisem niniejszej uchwały.
§ 4. Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia.
Przewodniczący Rady
Jarosław Iwanyszczuk