Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Konsultacje w sprawie "Rocznego programu współpracy Gminy Namysłów z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2021 rok"

Informujemy, iż w Biuletynie Informacji Publicznej zostało zamieszczone Zarządzenie Nr 505/VIII/20 Burmistrza Namysłowa z dnia 5 listopada 2020 r.  w sprawie ogłoszenia konsultacji dot. projektu „Rocznego programu współpracy Gminy Namysłów z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2021 rok”.

Konsultacje rozpoczynają się w dniu 13 listopada 2020 r., a kończą w dniu 26 listopada 2020 r.  

Organizacje mogą wypowiadać się w danej sprawie na piśmie, złożonym w ciągu 14 dni od dnia ogłoszenia informacji: w sekretariacie Urzędu Miejskiego w Namysłowie (poprzez urnę w holu Urzędu Miejskiego w Namysłowie), bądź przesłanym pocztą tradycyjną na adres: Urząd Miejski w Namysłowie, ul. Stanisława Dubois 3, 46-100 Namysłów, pocztą elektroniczną na adres: sekretariat@namyslow.eu, z dopiskiem:  „Roczny program współpracy” lub za pomocą platformy ePUAP:  /m2bs336gqp/SkrytkaESP, do dnia 26 listopada 2020 r. 
 

Poniżej załączamy projekt uchwały w sprawie przyjęcia „Rocznego programu współpracy Gminy Namysłów z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2021 rok”:

PDFProgram współpracy z organizacjami.pdf (300,91KB)