Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu WCAG
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Konsultacje w sprawie „Rocznego programu współpracy Gminy Namysłów z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2022 rok”

Informujemy, iż w Biuletynie Informacji Publicznej zostało zamieszczone Zarządzenie Burmistrza Namysłowa z dnia 8 listopada 2021 r.  w sprawie ogłoszenia konsultacji dot. projektu "Rocznego programu współpracy Gminy Namysłów z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2022 rok".

Konsultacje rozpoczynają się w dniu 15 listopada 2021 r., a kończą w dniu 28 listopada 2021 r.

Organizacje mogą wypowiadać się w danej sprawie na piśmie, złożonym w ciągu 14 dni od dnia ogłoszenia informacji: w sekretariacie Urzędu Miejskiego w Namysłowie, bądź przesłanym pocztą tradycyjną na adres: Urząd Miejski w Namysłowie, ul. Stanisława Dubois 3, 46-100 Namysłów, pocztą elektroniczną na adres: sekretariat@namyslow.eu, z dopiskiem: "Roczny program współpracy" lub za pomocą platformy ePUAP: /m2bs336gqp/SkrytkaESP, do dnia 28 listopada 2021 r.

Poniżej załączamy projekt uchwały w sprawie przyjęcia "Rocznego programu współpracy Gminy Namysłów z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2022 rok".

Dokumenty do pobrania: