Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Kontrole w 2024 roku

Sygnatura Jednostka kontrolująca Jednostka kontrolowana Zakres kontroli
Or.1710.1.2024 Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Namysłowie Przedszkole Nr 1 w Namysłowie Rekontrola decyzji HDM-11/23 z 03.07.2023 r. punkt b) tj. doprowadzenie do odpowiedniego stanu technicznego ściany zająć nad oknami w sali zajęć przedszkolnych nr 1.
Or.1710.2.2024 Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Namysłowie Przedszkole Nr 1 w Namysłowie Ocena stanu sanitarno-higienicznego pomieszczeń przedszkolnych, dostępności do środków higienicznych, warunki leżakowania i prania pościeli dzieci, dożywiania dzieci, przestrzegania zakazu palenia tytoniu w placówce i jej obrębie, spełnienia wymogów Rozporządzenia MEN z dnia 31.12.2002 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach, problemu wszawicy, funkcjonowanie oczyszczaczy powietrza używanych w placówce, dostosowanie mebli przedszkolnych do wzrostu dzieci, zaopatrzenie w środki myjąco-dezynfekujące, pomiar temperatury.
Or.1710.3.2024 Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Namysłowie Żłobek w Namysłowie Ocena stanu sanitarno-higienicznego pomieszczeń, zapewnienia właściwych warunków higieniczno-sanitarnych zgodnie z obowiązującymi przepisami, stan pomieszczeń sanitarnych, warunki prowadzonego żywienia, przestrzegania zakazu palenia tytoniu w placówce, pomiar temperatury, obecność wszawicy.
Or.1710.4.2024 Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Namysłowie Przedszkole Nr 5 w Namysłowie Sprawdzenie wykonania Decyzji HDM 17/23 punkt 3 - Uporządkować teren przedszkolny.
Or.1710.5.2024 Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Namysłowie Przedszkole Nr 3 w Namysłowie Ocena stanu sanitarno-higienicznego pomieszczeń przedszkolnych, dostępności do środków higienicznych, warunki leżakowania i prania pościeli dzieci, dożywiania dzieci, przestrzegania zakazu palenia tytoniu w placówce i jej obrębie, funkcjonowanie oczyszczaczy powietrza używanych w placówce, dostosowanie mebli przedszkolnych do wzrostu dzieci, problem wszawicy, pomiar temperatury.
Or.1710.6.2024 Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Namysłowie Zespół Szkolno-Przedszkolny w Jastrzębiu Sprawdzenie wykonania decyzji HDM-9/23 z dnia 15.05.2023 r. - Klatki schodowej w pomieszczeniu szkoły, pomiar wzrostu przedszkolaków, dopasowanie wzrostu przedszkolaków do ławki szkolnej.
Or.1710.7.2024 Wojewoda Opolski Urząd Miejski w Namysłowie Prawidłowość wykorzystania i rozliczania dotacji otrzymanych z budżetu państwa w 2023 r. w wybranych rozdziałach i paragrafach.
Or.1710.9.2024 Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Namysłowie Zespół Szkolno-Przedszkolny w Smarchowicach Wielkich Ocena stanu sanitarno-higieniczno-technicznego pomieszczeń zespołu szkolno-przedszkolnego pod kątem zapewnienia właściwych warunków dla pomieszczeń szkolnych.
Or.1710.10.2024 Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Namysłowie Zespół Szkolno-Przedszkolny w Głuszynie Ocena stanu sanitarno-higienicznego pomieszczeń szkoły i przedszkola -zapewnienia właściwych warunków higieniczno-sanitarnych, zapewnienia  dostępności uczniów i przedszkolaków do środków higienicznych, środków dezynfekcyjnych, dożywiania uczniów, przestrzegania zakazu palenia tytoniu w placówce i jej obrębie - warunki leżakowania, prania pościeli, problem wszawicy, pomiar temperatury.
Or.1710.11.2024 Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Namysłowie Środowiskowy Dom Samopomocy w Namysłowie Ocena stanu sanitarno-higienicznego pomieszczeń placówki - zapewniania właściwych warunków higieniczno-sanitarnych, zapewnienia dostępności uczestników do środków higienicznych, dożywiania uczestników, przestrzegania zakazu palenia tytoniu w placówce i jej obrębie, nadzór nad urządzeniem dźwigowym, problem wszawicy.
Or.1710.12.2024 Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Namysłowie Środowiskowy Dom Samopomocy w Namysłowie Ocena stanu sanitarno-higienicznego pomieszczeń placówki - zapewniania właściwych warunków higieniczno-sanitarnych, zapewnienia dostępności uczestników do środków higienicznych, środków dezynfekcyjnych, dożywiania uczestników, przestrzegania zakazu palenia tytoniu w placówce i jej obrębie, nadzór nad urządzeniem dźwigowym.
Or.1710.13.2024 Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Namysłowie Szkoła Podstawowa Nr 3 w Namysłowie Ocena stanu sanitarno-higienicznego pomieszczeń szkoły - zapewnienia właściwych warunków higieniczno-sanitarnych, zapewnienia dostępności uczniów do środków higienicznych, temperatury pomieszczeń, ocena planu zajęć, dożywiania uczniów, przestrzegania zakazu palenia tytoniu w placówce i jej obrębie, problem wszawicy.
Or.1710.14.2024 Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Namysłowie Przedszkole Nr 4 w Namysłowie Ocena stanu sanitarno-higienicznego pomieszczeń przedszkolnych, dostępności do środków higienicznych, warunki leżakowania i prania pościeli dzieci, dożywiania dzieci, przestrzegania zakazu palenia tytoniu w placówce i jej obrębie, funkcjonowanie oczyszczaczy powietrza używanych w placówce, problem wszawicy, pomiar temperatury, pomiar wzrostu dzieci i ocena dostosowania mebli edukacyjnych do zasad ergonomii.